תפריט

המחויבות של חברת V-ZUG משקפת את הגישה השוויצרית המניעה את החברה במשך יותר ממאה שנים. בין העקרונות המנחים של חברת VZUG השוויצרית, נמצאים: עיצוב נצחי, חדשנות ומסירות לדייקנות ללא עוררין.
עקרונות אלה באים לביטוי גם ב- תנור VZUG, שנוצר בחברה יוצאת דופן שטבעה ב-DNA השוויצרי שלה את ההבטחה ליצור מוצרי חשמל הנושאים את כל הערכים המאפיינים כל מוצר שוויצרי באשר הוא: דיוק, איכות ואלגנטיות! 

תנור V-ZUG  לבשל במטבח המודרניהמטבח המודרני אמור לשלב סגנון ופונקציונליות. תנור VZUG במטבח שלכם, מבטיח נוחות מקסימלית יחד עם אלגנטיות ועיצוב מדויק. הבחירה בתנור של המותג VZUG, מבטיחה תפקוד פרקטי יחד עם נוחות ובטיחות במהלך הבישול או האפייה, וכמובן מכשיר המעוצב באופן שישלים כל סגנון עיצובי.

מה יכול להציע לכם התנור המודרני?תנור VZUG, מציע מכשיר חשמלי מודרני המשלב גאווה ואחריות שוויצרית כדי למקסם את נוחות הבישול, האפייה והצלייה במטבח המודרני שלכם.
בין אם אתם מתכננים ארוחת צוהריים לשני ילדים, או ארוחת ערב לחברים, מגוון התנורים של V-ZUG, יתפקד היטב בכול אירוע ודרישות בישול. תנור VZUG מגיע עם בקרת טמפרטורה מדויקת וחלוקת חום אחידה, המבטיחים תוצאות מושלמות ובאופן עקבי.

תבשיל עם מרקם מושלם מבפנים ומבחוץחלוקת חום אחידה, מספר מצבי הפעלה ובקרת טמפרטורה מדויקת, מאפשרים לכם להגיע לתוצאות בישול שכול שף היה מתגאה בהן.
בקרת הלחות משפרת את תהליך האפייה או הצלייה בתנור, ומבטיחה תבשיל עם קרום פריך מבחוץ ומרקם לח או אוורירי פשוט מושלם, מבחוץ.
פונקציית האוויר החם בתנור VZUG, מבוססת על מערכת אוורור מתוכננת היטב שמבטיחה פיזור שווה של החום וזרימת אוויר נכונה בתא האפייה. הודות לכך ניתן לאפות בתחתית התנור, באמצע או בחלק העליון בו זמנית, ולחסוך זמן.

עוד מוצרים:


כיריים חשמליות >> 


מקרר אינטגרלי מומלץ >> 

נוחות ובטיחותהתנור המודרני דואג לנוחות ולבטיחות שלכם. יש כמה פונקציות חיוניות בתנור שלנו כאשר המרכיב הבסיסי, שמגביר את הבטיחות שלכם במהלך האפייה, נעוץ במנגנון הטלסקופי של שליפת משטחי התנור, ומקל על ההכנסה וההוצאה של המגשים, ומייתר את הצורך להכניס ידיים לתא אפייה שחומם מראש. מצב זה מפחית מאוד את הסיכון לכוויות מהתנור. ואם כבר מדובר על נוחות, תנור עם צירי Soft Close, מאפשרים סגירה אוטומטית ושקטה של הדלת.

איזון בין אסתטיקה לתפקודתנור VZUG, הוא מוצר שנוצר לאחר שנים רבות של ניסיון בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות של בישול בתנור אידוי. התנור כולל פונקציות בישול עוצמתיות ואוטומטיות שעטופות בעיצוב שוויצרי מינימליסטי.
לבסוף, חברת V-ZUG מפתחת ומייצרת את רוב המוצרים שלה בשוויץ. הבחירה להקים מפעל דווקא במדינה זו נועדה להבטיח שפעולות הייצור יתאימו לעתיד. זאת, כחלק מפרויקט הייצור האורבני בעל החזון הכמעט אוטופי, שנקרא: Tech Cluster Zug. הכוונה היא להקמת מפעל מתקדם המקטין את טביעת הרגל התעשייתית. לפיכך, החברה בנתה בעיר Zug מפעל אנכי ומרכז מולטי אנרגטי, חדשני ואטרקטיבי, שהשפעתו תגרור רמה גבוהה של נטוורקינג, שמצדו ייסע ליצירת עיר תוססת ומלאת חיוניות.