שתף ב-Facebook
שתף ב-Google+
לחץ ליצירת קשר

מידע מקצועי

מפזר חום, לחימום מהיר וממוקד

נכון, אפשר בימנו ליהנות מחימום ומיזוג של מערכות מתקדמות יותר, אבל מי מאיתנו לא באמת הכי נהנה מהחום הממוקד והמהיר שמייצר עבורנו מפזר החום הקטן והטוב? על החידושים והדגמים המובילים בתחום כאן.

קרא עוד

החורף מגיע, זמן הרדיאטור

עונת החורף הקרה אוטוטו איתנו וזה הזמן לחשוב כיצד נתחמם בחודשים הקרובים - מדוע כדאי לעשות עם הרדיאטור דווקא ולא עם מזגן או מפזר חום? ריכזנו עבורכם כמה תשובות בנושא.

קרא עוד

על החידושים בתחום תנורי החימום

שימוש בתנורי החימום ומקרני החום השונים בחורף נחשב לבריאותי יותר מאשר שימוש במזגן ותפס תאוצה בשנים האחרונות ואת מקומם של התנורים החשמליים הגדולים - החידושים המרכזיים בתחום לפניכם.

קרא עוד

מזגנים ניידים, הטרנד שעושה נעים לכולם

תכירו את הטרנד החם (או הקר, מה שתבחרו לפי רמת הטמפרטורה בחוץ...) של עולם מיזוג האוויר בשנים האחרונות - המזגנים הניידים הנוחים והפשוטים במיוחד לשימוש שעושים עבודה נהדרת. אז מה עוד כדאי לדעת?

קרא עוד

מדוע מאוורר נחוץ בכל קיץ גם כיום?

אם חשבתם שבקיץ הלוהט במחוזותינו רק מזגן יעשה תמיד היטב את העבודה על הצורה הטובה ביותר, הרי שטעות בידיכם - למה בעצם כדאי שגם המאוורר המפורסם יהיה תמיד באזור לאוורר ולקרר את השטח?

קרא עוד

נפלאות המזגן הנסתר

אין סוף לשיפורים ולחידושים בתחום מוצרי החשמל לבית - עכשיו כולם מדברים על המזגנים הנסתרים שמוכיחים כי בשביל מיזוג נעים ואיכותי לא צריך לקלקל את העיצוב...

קרא עוד
  • B/S/H ח.י אלקטרוניקה בע"מ דיגיטל אייג ניופאן
  • מיניליין/סמליין אלקטרה סחר בע"מ F&F תדיראן GROUP
  •  VITA JUICER