גיהוץ

מגהצים

מכל מוצרי החשמל שאנחנו רוכשים ועושים זאת לרוב באהבה גדולה, נדמה שהמגהצים נחשבים למכשיר הכי פחות "סקסי". הוא לא מיוחד כמו הטלוויזיה או מערכת הקולנוע הביתי למשל, הוא בטח לא מהנה כמו מחשב ולמען האמת הוא גם לא מעורר בנו התרגשות כמו מקרר חדש. אך כמו שכמעט כולנו יודעים, אי אפשר בלי מגהץ בבית, במיוחד אם אנחנו אוהבים להקפיד להיראות טוב ולהתלבש יפה.

את מחלקת המגהצים שלנו מובילים שני סוגי דגמים עיקריים, אשר מלווים אותנו כבר שנים, מגהץ הקיטור ומגהץ האדים. שניהם נחשבים איכותיים מאוד, אך כפי שנוכל לראות, ישנם הבדלים מסוימים ביניהם, במבנה ובצורת העבודה.

מגהץ קיטור הוא בעל מיכל מים חיצוני שמחמם את המים ודואג להפוך אותם לקיטור, שבעזרתו נוח יותר לגהץ את הבגדים. יש הסבורים שמגהץ זה עדיף עבור גיהוץ של בגדים במידות גדולות ובחומרים עבים (כותנה או ג'ינס לדוגמא). לעומתו מגהץ אדים נחשב טוב יותר עבור בגדים במידות קטנות וכאלה שעשויים מחומרים קלים. 

במחלקת המגהצים שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים של מיטב החברות והיצרנים במחירים מפתיעים - מוזמנים להתרשם ממגוון האפשרויות שאנו מציעים ולבחור את המגהץ המתאים ביותר עבור השימושים הייחודים שלכם.